Впродовж минулого тижня (з 27.04 по 04.05) підрозділи Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Черкаській області забезпечили реагування на надзвичайні події та ліквідацію їх наслідків, проведення інших рятувальних заходів. Повідомили у пресслужбі обласного управління.

Протягом тижня в області зареєстровано 61 надзвичайну подію, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення.
Ліквідовано 22 пожежі, під час яких рятувальниками не допущено знищення вогнем 21 будівлю та 1 од.техніки. На пожежах загинули 2 особи. Орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 295 тис. грн.
Саперами аварійно-рятувального загону спеціального призначення вилучено та знищено 14 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.
Підрозділи Управління 5 разів залучались на ліквідацію наслідків дорожньо-транспортних пригод.
На водних об’єктах зареєстровано 1 пригоду, під час якої 1 особа загинула.
4 рази рятувальники виїздили на проведення демеркуризації приміщень, де стався розлив ртуті.
Допомога населенню надавалась 5 разів. 11 тварин рятувальники звільнили з пасток до яких вони попали.

КОМЕНТАРІ