16 травня Василь Кураш повідомив у “Фейсбук” гарну новину, що на ставку біля Вікнинського НВК оселилось близько ста лебедів. Це викликало широкий резонанс поміж вікнинської діаспори, особливо дівчат, які відразу захотіли повернутись у рідні пенати. Пишуть “Вісті Черкащини“.
− Дуже-дуже захотілось у село, − пише Валентина Сидоренко.
− Яка краса! − підтримує Інна Дацюк
Чоловіки мислять більш прагматично:
− Хана рибі! − уболіває Сергій Пугач.
До слова, у Катеринополі теж плаває на ставку пара лебедів.
Нагадаємо, ранньою весною, коли ще тріскотіли морози, лебеді плавали у Єрках на Шполці біля мосту, де вода не замерзає. Там їх підгодовували місцеві мисливці. Потім птахи облюбували собі, певна річ, більш чисті та рибні водоймища.
КОМЕНТАРІ