За 12-13 серпня в Черкаській області бригади екстреної медичної допомоги викликали 1281 раз. Розповіла речниця “Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Ірина Назарок.

blank

Медики бригад екстреної медичної допомоги Черкаської станції швидкої допомоги за ці дні виїздили на виклики 470 разів. З них 4 рази – з приводу гострого порушення мозкового кровообігу, 3 рази – з приводу гострого коронарного синдрому та 6 разів – з приводу ДТП.

15 викликів були безрезультатними.