За 1-2 лютого в Черкаській області бригади екстреної медичної допомоги викликали 1575 разів. Про це повідомила речниця “Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Ірина Назарок.

blank

Медики бригад екстреної медичної допомоги Черкаської станції швидкої допомоги за ці дні виїздили на виклики 519 разів. З них 7 разів – з приводу гострого порушення мозкового кровообігу, 2 рази – з приводу гострого коронарного синдрому та 2 рази – з приводу ДТП.

16 викликів були безрезультатними.