Сьогодні, 8 червня, 1626 черкаських одинадцятикласників попрощались із шкільними роками. Урочистості відбулись у всіх школах міста. На свято до 28-ї школи завітала заступниця міського голови Марина Гаркава, повідомляє Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

– Дорогі діти, сьогодні ви вирушаєте у доросле життя. Якщо ви вважаєте, що завтра ви вже не будете вчитися, ви помиляєтеся, адже ми вчимося протягом усього життя. Тому ніколи не забувайте, чого навчали вас учителі та чого навчають вас батьки. Ви наше майбутнє. Бажаю вам наснаги, здоров’я, впевненості в собі. Знайте: ви обов’язково досягнете того, чого прагнете. Будьте завжди людьми, будьте відкриті світу, досягайте неймовірних вершин, – звернулась до учнів заступниця міського голови Марина Гаркава.

Посадовиця також подякувала вчителям та батькам, які в такий не простий карантинний час достойно відреагували на всі виклики, та швидко адаптували навчальну систему до онлайн-формату. Адже в першу чергу, від цього залежало наскільки якісні знання отримають наші діти.

Також цього року випустились 2390 дев’ятикласників.