На урочистостяз до Дня Конституції України в Черкасах заступник міського голови Ігор Волошин повідомив, що у планах влади назвати спеціалізовану школу №20, у якій навчався «батько української Конституції» Михайло Сирота, на його честь. Про це йдеться на сайті Черкаської міськради.

– Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, задекларувало багаторічне прагнення українців на самостійну та самодостатню державу, – зауважив Ігор Володимирович. – Саме своїми діями ми маємо підтверджувати та доводити це. Закликаю кожного з нас щодня працювати задля незалежності нашої рідної країни та задля її успішного майбутнього.

Крім того, під час заходу Ігор Волошин нагородив виконувача обов’язків начальника Черкаського інституту імені Героїв Чорнобиля Олександра Тищенка медаллю «За сумлінну працю», а ректора Черкаського державного технологічного університету Олега Григора за активну участь у освітньо-культурному житті міста нагороджено цінним подарунком міського голови – наручним годинником.

Участь в урочистостях взяли голова ОДА Юрій Ткаченко, перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко, сестра Михайла Сироти – Людмила Мисник.