250 декларацій із пацієнтами уклали педіатри, які почали працювати із 1 серпня у Черкасах. Про це Суспільному повідомив директор П’ятої міської поліклініки Микола Тарасов. У цю установу медики влаштувалися на роботу за розподілом. До цього навчалися на бюджетній формі навчання й проходили інтернатуру.

Олена Коломієць навчалася в Дніпропетровській медакадемії. Інтернатуру проходила в Києві. Опісля приступила до роботи в П’ятій черкаській міській поліклініці. Із початку місяця, лікарка уклала 135 декларацій.

Юлія Волчо сьогодні привела до поліклініки сина й доньку, аби укласти декларації з педіатром. Підписання угоди триває 15-20 хвилин.

Загалом до педіатричної амбулаторії П’ятої міської поліклініки у серпні влаштувалися три педіатри, говорить директор установи Микола Тарасов. На сьогодні, фахівці уклали декларацію із двохсот п’ятдесятьма пацієнтами.

Зараз у черкаських поліклініках працює 42 педіатри. Аби фахівців вистачило на все дитяче населення міста (а це 47 тисяч) необхідно ще 10 додаткових лікарів. Про це повідомив головний медик міста Олег Стадник.