З метою укомплектування актуальних вакансій у відділі освіти Чигиринської районної державної адміністрації та на місцевих підприємствах ТОВ «Агрофірма Іванківці», ТОВ «Золотоніський бекон», КЗ «Чигиринський навчально-реабілітаційний центр» за ініціативи районної філії Черкаського обласного центру зайнятості було проведено ярмарок вакансій. Для 14 безробітних з Богданового краю пропонувалася робота на посадах оператора диспетчерської служби, охоронника, юрисконсульта, вчителя-логопеда, водія автотранспортних засобів тощо. Повідомляють в обласному центрі зайнятості.

Директор районної філії Світлана Коршунова розповіла учасникам про стан ринку праці Чигиринщини, послуги служби зайнятості, наголосили на можливості проходження професійного навчання у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості або безпосередньо на підприємстві. Усім шукачам роботи та роботодавцям керівник побажала знайти один одного.

Представники роботодавців поінформували безробітних про графік та режим роботи, розмір заробітної плати, основні функціональні обов’язків та  умови праці на робочому місці.

«Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення ярмарок та міні-ярмарок вакансій. Саме такі заходи служби зайнятості є дієвими щодо надання допомоги у підборі підходящої роботи громадянам, а роботодавцям – необхідних кадрів», – наголосила Світлана Коршунова.

Усі претенденти на роботу пройшли індивідуальну співбесіду з роботодавцями, 5 пошукачам видано направлення на працевлаштування.