Щоб наступний опалювальний сезон 2023/24 років розпочався вчасно, а теплопостачання до осель містян у холодну пору було безперебійним, фахівці ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» проводять гідравлічні випробування, перевіряючи теплову мережу на міцність і щільність. Інформує пресслужба підприємства.

Нині обстежують трубопроводи магістральної мережі №5, що проходить у центрі міста по вул. Благовісній та вул. Остафія  Дашковича.

У результаті проведення гідравлічних випробовувань, які нині тривають на мережах Черкаської ТЕЦ, виявлено близько 60 поривів, більшу частину з яких вже усунено.

Під час гідровипробувань фахівці ретельно обстежують мережу та замінюють найбільш зношені ділянки трубопроводу на нові – діаметром 300 – 500 мм, зокрема по вулиці Новопречистенькій замінено пошкоджений трубопровід тепломережі протяжністю 72м.

Задля прискорення виконання робіт та відновлення гарячого водопостачання у домівках містян ремонтні бригади Черкаської ТЕЦ здебільшого працюють і на вихідних.

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» вживає всіх необхідних заходів для того, щоб зберегти стабільне функціонування інфраструктури міста Черкаси та забезпечити своєчасне і безперебійне постачання тепла й гарячої води в будинки жителів міста.