Адвокатів не пускають до підозрюваного у вбивстві Гури. Натомість , до палати заходять зовсім незрозумілі люди. Про це інформують активіст Дмитро Кухарчук та журналіст Валерій Воротник. Обоє перебувають в Третій міській лікарні, де лежить підозрюваний, пише “Прочерк”.

«Співпадіння? Чи можливо історія не закінчена і місто входить в етап чергових кримінальних війн?» – дивується активіст Дмитро Кухарчук, взявши коментар у адвокатів.

Нагадаємо, що 24.05.18 року близько 18:00 надійшов виклик у поліцію, в якому йшлося про невідому особу, що має при собі 2 гранати, пістолет, ймовірно ще боєприпаси та зачинилась в одному з приміщень по вул. Хрещатик 221 у Черкасах.

Пізніше стало відомо, що в будівлі розташований офіс ВО “Черкащани”. Всередині відбулася перестрілка. Загиблим виявився екс-заступник мера Черкас, депутат Черкаської облради Сергій Гура. Нападник у лікарні.

Нинішній заступник мера Ігор Волошин зазначає, що Гура був авторитетною людиною та називали його не інакше як “СВ”.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко вже звернувся публічно до керівництвоа держави, закликавши навести лад в місті.

«Як міський голова звертатимусь до Президента України, Прем’єр – Міністра та Верховної Ради щодо втручання в ситуацію, що склалася в Черкасах», – заявив Анатолій Бондаренко.