Приміщення аеропорту «Черкаси», які перебувають у зруйнованому стані, зняв на відеоактивіст Валерій Мироненко, пише “Прочерк”.

– Сучасний аеропорт є важливою частиною будь-якого великого міста, що розвивається, – прокоментував своє відео активіст. – Тому мати аеропорт тут, у Черкасах, у Черкаській області вкрай потрібно. Я думаю, кожен черкащанин, який бажає подорожувати, із задоволенням полетів би із Черкас, а не їхав би ще 2-2,5 години в Бориспіль. Тож були б пасажири, був би попит, але для цього необхідно в аеропорту «Черкаси» провести необхідні ремонти і реконструкцію.

Нагадаємо, про необхідність відродження Черкаського аеропорту говорять роками. Нещодавно стало відомо, що Держфонд регіонального розвитку затвердив проект з відбудови злітно-посадкової смуги. Фінансуватимуть його і з ДФРР, і з обласного бюджету.

Експерт із питань туризму, народний депутат України Анна Романова вважає, що Черкащина має всі шанси стати «туристичною меккою», але цьому заважає транспортна ізоляція Черкас. Зокрема пані Романова вважає, що відсутність працюючого аеропорту забирає в міста дуже значну частину іноземних туристів і жителів віддалених міст України.