Чергову “зраду” розганяють у соцмережах адепти політичного проекту “Всі гроші на ЗСУ” у Черкасах. Тепер їх не влаштовують вантажівки, які Черкаська міська рада закупила і передала на дві військові частини. І при цьому “брехунами” і “маніпуляторами” вони вже не соромляться виставляти не лише місцеву владу, а і наших військових!

Нагадаємо, за ініціативи міського голови Черкас Анатолія Бондаренка Черкаська міська рада через комунальне підприємство “Черкаситеплокомуненерго” закуповує техніку і передає її на потреби ЗСУ. Два тижні тому Військова частина 3061 Національної гвардії України отримала два автомобілі, про що самі військові повідомили на своїй сторінці у соцмережі. Днями п’ять автівок отримала 118 окрема бригада територіальної оборони, і також подякувала за них міській владі. Якщо проглянути публічні сторінки військових частин у соцмережах, то можна знайти і інші повідомлення про передачу автомобілів, закуплених за описаним вище механізмом, адже цей процес не зупиняється, а триває постійно.

Утім, у політичній боротьбі проти міської влади та міського голови Черкас учасники вказаного вище проекту з гучною назвою, що готує плацдарм для нової політичної партії на наступні вибори, готові висмоктувати “сенсації” із пальця. Вони заявляють, що міський голова та міська рада нібито не купують автівки, а передають одні і ті самі. При цьому такі скандальні “висновки” їм вдалось зробити, слухайте уважно, на підставі фото, які оприлюднені на офіційних сторінках міської влади! Мовляв, там все видно, а військові фальсифікують дані на догоду міському голові!

Тепер перекладаємо нормальною мовою: ці нововиявлені політичні діячі ставлять під сумнів чесність і порядність наших військових, які, до слова, своїми життями платять за можливість цих же самих “борцунів” строчити свої донесення в соцмережі. Таке враження, що вони добиваються, щоб їм повідомили, де ці автомобілі стоять до моменту відправки на фронт, як саме і куди саме на фронті вони відправляються. І їх обурює, коли на автівках замальовують номерні та ідентифікаційні знаки на світлинах. Ні на які підозри ця надмірна “допитливість” не наштовхує? Додайте сюди ще і те, що ці ж люди публічно вимагають проводити військові закупівлі через Прозорро, щоб усі технічні характеристики і терміни постачання військового обладнання могли бачити в тому числі і вороги. З цього приводу їм спробували заперечити самі військові із бойових підрозділів, та їх також зацькувала армія диванних патріотів.

Словом, тут два варіанти: або у своєму запалі політичної боротьби проти чинної міської влади активісти вже геть втратили відчуття реальності. Бо в нас, нагадаємо, триває війна, і ніхто не відміняв обмеження на інформацію щодо дислокації військових, заборону публікувати і поширювати фото військової техніки, окрім тих світлин, які оприлюднюються офіційно. Або вони свідомо чи несвідомо відпрацьовують і більш небезпечні сценарії. В цьому контексті, до слова, за лаштунками ходить інформація, що оплачує увесь цей політичний шабаш один відомий олігарх. А олігархи ж, як відомо, рідко дбають про інтереси держави, і не завжди працюють на ту державу, в якій знаходяться фізично…

blank blank blank blank blank

Поліна Котова