У Черкасах триває культурно-мистецька акція «Подаруй бібліотеці книгу українського автора!», що присвячена Дню Незалежності України. До неї можна не просто долучитись, але й стати частиною історії розвитку книгозбірень міста, залишивши своє побажання та автограф для майбутніх читачів. Інформують у департаменті гуманітарної поілтики.

Нові україномовні книги як від черкасців, так і від гостей міста та особисто від українських письменників вже наповнюють всі філії Черкаської центральної міської бібліотечної системи.

Сьогодні до акції у Центральній міській бібліотеці імені Лесі Українки долучились заступниця міського голови Анастасія Чубіна і начальник управління культури Валентина Шепецька.

blank

«Кожен учасник цієї акції не просто допомагає місту поповнювати бібліотечні фонди, він забезпечує всіх духовною зброєю, ефект від якої відчувається не одразу, проте закарбовується в серці назавжди та передається з покоління в покоління. Тому я закликаю всіх допомогти Черкасам зробити цю духовну зброю надпотужною, аби творами всіх авторів українською мовою міг насолодитись кожен бажаючий», – зазначила Анастасія Чубіна.

Нагадаємо, що для участі в акції потрібно:
– залишити своє побажання та автограф;
– принести книгу до найближчої міської бібліотеки;
– сфотографуватися з книгою та викласти фото з хештегом