У вівторок, 3 липня, у Києві відкрився найбільший у Східній Європі музичний фестиваль Atlas Weekend. Хедлайнером першого фестивального дня став культовий співак, якого називають феноменом української естради, Олег Винник. Про це пише “Обозреватель”.

На виступ Олега Винника прийшли тисячі слухачів, які активно підспівували відомі хіти. Також користувачі мережі активно обговорювали подію, зазначивши, що артист за кількістю глядачів перевершив навіть культовий гурт The Prodigy, який був хедлайнером фестивалю у минулому, 2017 році. Деякі наголосили, що це − абсолютний рекорд на Atlas Weekend.

Зазначимо, що виступ артиста відбувся з невеличкою затримкою, у зв’язку з чим була скорочена раніше заявлена програма.

Крім цього, після виступу Олега Винника, коли публіка почала розходитися, в київському метро утворилися величезні черги пасажирів. Користувачі показали відео, на якому зображені натовпи людей, що не можуть поміститись в вагонах. Відзначимо, в честь першого дня фестивалю робота метрополітену була продовжена на одну годину.

Під час очікування поїздів на станції “Виставковий центр” натовп фанатів активно продовжував співати пісні відомого черкащанина.