Бабуся Катя із Канівщини, що самостійно виховує трьох малолітніх онуків та 19-річного хлопця-сироту, отримала допомогу від волонтерів та Степанецької ОТГ. На потреби родини волонтери зібрали 69 тисяч гривень. Також небайдужі передавали дітлахам канцелярію, одяг, взуття та їжу.

Про це повідомляють на офіційній фейсбук-сторінці БО “Сила Добра”.

Як пише  “18000”, бабуся Катя не має кистей рук, проте це не замажає їй самотужки виховувати трьох онуків, а також 19-річного хлопця-сироту. Мама школярів померла після невдалої операції, а їхнього батька застрелив сусід. Незважаючи на нещастя, сім’я не впадає у відчай – обробляє город та тримає невеличке господарство.

Нещодавно волонтери організували збір коштів та речей для родини. Результати перевершили очікування: із очікуваних 10 тисяч гривень, необхідних на закупівлю дров та ремонт печі, назбирали 69 тисяч.

Окрім цього, люди передавали дітлахам та бабусі солодкі гостинці, шкільне приладдя для хлопчаків, одяг та взуття.

Усім разом черкащанам вдалося не тільки підготувати дітей до школи та зими, але й уможливити покращення житлових умов для родини. Так, очікувані 10 тисяч грн будуть спрямовані на ремонт печі та закупівлю дрів.

За решту коштів у родині планують зробити невеличкий ремонт в старенькому будинку, придбати пральну машинку, замінити старі газову плиту та холодильник, оновити ліжка для хлопчаків, адже їм ще доводиться спати на старих “із пружинами”. Також в планах поставити новий паркан.

– Хлопець-сирота Євген має “золоті” руки, допомагає бабусі з дітлахами. Він вже самотужки провів воду та каналізацію до будинку. Тож вирішили придбати пральну машину, – говорить волонтерка Олеся Медвідь.

Допомагають бабусі Каті й в Степанецькій ОТГ: депутати приносять дітям солодкі гостинці, допомагають із побутовими справами та планують допомогти провести до будинку Інтернет.

Як зазначають волонтери, бабуся Катя та хлопчаки дуже дякують усім небайдужим.

– Ми приїхали саме на День народження молодшого хлопчика. Йому привезли солодощі та подарунки. Дітлахи не тільки ласували смачним, а й пригощали сусідських дітей та волонтерів. Бабуся намагається тримати будинок в чистоті, смачно готує, навіть пригощала нас, – зазначає Олеся Медвідь.