У селі Білашки, Тальнівського району, сталася трагедія, що сколихнула весь населений пункт. Просто на лікарняному ліжку покінчила з життям місцева жителька, яка мала п’ятьох дітей.

Так, у Тальнівській районній лікарнів одній із палат скоїла самогубство 39-річна багатодітна мати із села Білашки. Нещодавно в родині сталося ще одне лихо, пішов із життя голова сімейства. Саме такої втрати і не витримала Наталя.

“До нас надійшло повідомлення з поліції про те, що діти не відвідують школу, а мати вживає алкоголь. Ми поїхали до сім’ї. Наталя була біля дітей, сказала, що не може пережити смерть чоловіка. Пообіцяла, що більше пити не буде”, − зазначає головний спеціаліст служби у справах дітей Тальнівської райради Ніна Кравчук.

За два ж дні до самогубства жінка покликала до себе синів, всадовила їх на дивані та повідомила, що збирається їх залишити та запевнила − з ними все буде добре. Налякані діти негайно зателефонували до поліції, а згодом “швидка” везла жінку до інфекційного відділення лікарні. Проте вже за кілька годин її знайшли в палаті повішеною.

“Жінка не мала ніяких ознак психічного розладу та не перебувала на обліку у психіатра чи нарколога. Медперсонал спостерігав за Наталею. Тільки вийшли з палати на 10 хвилин і сталося те, що сталося”, − говорить головний лікар Тальнівської районної лікарні Олег Солодько.

Наразі справою займаються правоохоронці. Вони з’ясовують чи була смерть насильницькою чи жінка добровільно звела рахунки з життям.

П’ятьох же маленьких сиріт під опіку погодилися взяти їхні хрещені батьки.

Детальніше розповідають Надзвичайні новини.

Багатодітна мати покінчила з життям просто на лікарняному ліжку

📎Багатодітна мати покінчила з життям просто на лікарняному ліжкуУ селі Білашках мати 5-и дітей не змогла змиритись зі смертю чоловіка та почала вживати алкоголь. 📌 Одного дня, жінка посадила дітей у рядочок на дивані та повідомила про те, що хоче померти, але заспокоїла дітей, мовляв з ними все буде добре.Перелякані дітлахи зателефонували у поліцію, а згодом швидка везла жінку до лікарні. Медичні працівники врятували її, але згодом таки знайшли мертвою, але на лікарняному ліжку.Що це — халатність лікарів чи продуманий крок жінки❓

Geplaatst door Факти ICTV op Vrijdag 20 september 2019