Ремонтні та будівельні роботи, проведені нещодавно в черкаських шкодах №17 та 12, потрібно переробляти. Також ремонт сумнівної якості виконано в Черкаській школі мистецтв. Про це повідомили під час останньої сесії Черкаської міськради депутати.

Зокрема, Тарас Коломієць у своєму депутатському запиті попросив перевірити інформацію про неякісну роботу підрядника, який проводив ремонт вхідної групи школи № 17. Як виявила перевірка департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, сходи, які вартували міському бюджету 281 тис. грн, розвалилися, повідомляє “Прочерк”.

Утім, за словами директора департаменту освіти та гуманітарної політики Сергія Воронова, фірма, яка виконувала роботи, вже почала демонтовувати східці, щоб їх переробити.

Як зазначив Тарас Коломієць, він має інформацію, що також неякісно виконано ремонтні роботи в Черкаській школі мистецтв (капітальний ремонт внутрішніх мереж опалення, капітальний ремонт санвузлів, реконструкція будівлі). Щоб досконально розібратися в ситуації, депутати підтримали запит Тараса Коломійця до міського голови і правоохоронців.

Ще один ганебний факт озвучив депутат Станіслав Лукирич.

– У школі №12 в 2017 році зробили гарний спортивний майданчик. Але в проект внесли огорожу з занадто тонкого дроту. Зараз цей дріт увесь розбитий, гострі шпичаки стирчать в різні сторони. В будь-який момент може травмуватися дитина. Департамент освіти і гуманітарної політики знає про цю проблему. Для ремонту потрібно 150 тисяч гривень. Прошу міського голову втрутитися в ситуацію, – сказав депутат.

Міський голова Анатолій Бондаренко дав доручення департаменту освіти і гуманітарної політики розібратися в цих проблемних ситуаціях.