Улітку завжди постає проблема вчасного косіння трави в парках, скверах, на узбіччях доріг і тротуарів та прибудинкових територіях. Цьогоріч – після рясних дощів – трава росте з більшою активністю. Про проблеми, з якими зіштовхуються комунальники для забезпечення  вчасного косіння трави, говорили в ході останньої апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста.


Нагадаємо благоустрій міста, зокрема, косіння трави у Каневі забезпечують  два комунальні підприємства. Це КП «ЖЕК», що обслуговує прибудинкові території, які перебувають на його балансі, решту міста – парки, сквери, узбіччя доріг і тротуарів, набережну Дніпра тощо – утримує КП «Місто».

Директор останнього – Дмитро Шайдаров повідомив, що найбільшу проблему складають, власне, штати. Важко знайти працівників на таку доволі непросту роботу.

– На сьогодні Канів обслуговує всього 4 косарі, – говорить керівник. – Враховуючи понаднормову роботу та умови праці – важке спорядження, надзвичайна спека,  ми платимо їм максимально, але все одно в межах, який дозволяє штатний розпис. Відтак, люди приходять, цікавляться. Але спробують – покосять два дні і йдуть, не повертаючись. З початку сезону вже 5 осіб намагались працевлаштуватися косарями, але передумали.