Комунальні підприємства Черкас мають  самостійно заробляти кошти на своє утримання та брати участь  тендерах, які оголошує Черкаська міська рада. А не чекати фінансової підтримки з міського бюджету та замовлень на виконання різного роду робіт і послуг.

У цьому переконаний міський голова Анатолій Бондаренко, доручивши ще на початку року  комунальним підприємствам здійснити відповідні кроки у цьому напрямку.

Тим паче, згідно з урядовими нововведеннями з 1 серпня органам місцевого самоврядування  взагалі буде  заборонено надавати таку фінансову підтримку без погодження з Антимонопольним комітетом.

Про це сьогодні вкотре наголосив міський голова під час робочої наради з  директорами департаментів та керівниками комунальних підприємств міста.

Анатолій Бондаренко обурюється, що кошти міської громади освоюють приватні підрядники, чимало з яких вкрай неякісно та з суттєвим зволіканням виконують роботи, на які вони виграли тендери. Тоді як наші комунальні підприємства лишаються без відповідних замовлень і для того, аби вижити, потребують фінансової підтримки з бюджету.

Міський голова наполягає, аби їх керівники  активно долучались до процесу участі в загальноміських тендерах та конкурсах на виконання робіт та послуг. Приміром, в утриманні доріг, прибиранні, здійснення ремонтів, облаштування та утримання  об’єктів міської інфраструктури тощо.

До прикладу, Анатолій Васильович навів Тернопіль, де відповідна робота комунальними підприємствами здійснюється не перший рік поспіль і засвідчує свою ефективність та істотну економію коштів міської громади.