Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко пішов у тижневу відпустку. На робочому місці він буде відсутній від сьогодні до 19 квітня. Про це йдеться у розпорядженні очільника міста, пише сайт 18000.

До слова, раніше повідомлялось, що із сьогоднішнього дня у відпустки також пішли секретар міськради Ярослав Нищик, а також заступники мера Юрій Ботнар і Ігор Коломоєць.

КОМЕНТАРІ