Автомобіль, купівлю якого ініціював міський голова Черкас Анатолій Бондаренко напередодні свого дня народження і кошти на який він збирав разом з родинами загиблих черкасців, сьогодні було передано одному із батальйонів 118-ої бригади ТрО.

blank

“Тепер цей пікап Nissan поїде на передову та допомагатиме нашим відважним хлопцям із виконанням бойових завдань. Це найкращий подарунок у мій День народження! Емоції переповнюють. Хочу подякувати родинам загиблих Героїв, усім, хто долучився до збору коштів. Разом ми ці кошти зібрали, передали до Польщі, представники комунального підприємства “Черкаситеплокомуненерго” закупили його і привезли. Але це лише початок, і надалі ми будемо робити такі спільні хороші справи”, – сказав міський голова.

blank

Родини загиблих у продовження ініціативи Анатолія Бондаренка запропонували створити спільний благодійний фонд міського голови та родин загиблих “Черкаси – разом до Перемоги”. Голосуванням всі присутні підтримали цю ідею.

blank

“Не буду скромним і скажу, давайте ще такі подарунки нашим хлопцям на передову. Вони там дуже потрібні, бо є в нас їжа, вода, засоби гігієни, ми вдячні, що ви про нас турбуєтесь. Але нам не вистачає зброї, автомобілів, дронів. Давайте нам їх, бо від цього залежать життя наших хлопців і наші успіхи. Ми стоїмо, ми вигризаємо кожен метр нашої землі завдяки тому, що за нами стоїть така Україна!” – наголосив полковник бригади Борис Карганов, який безпосередньо доправить автомобіль на фронт.

blank

Освятив автомобіль митрополит Черкаський і Чигиринський ПЦУ владика Іоан, наголосивши, що символічним є і місце, де це відбулось: у дворі Свято-Стрітенського храму у парку Хіміків, який нещодавно відійшов від “руського міру” і перейшов у лоно Православної церкви України.

blank

“Я гордий тим, що сам їжджу на гіршому автомобілі, бо сьогодні все найкраще – має йти нашим захисникам. Бо якби не було нашої держави, не було нашого війська, то і нашої помісної церкви не було б. Це справа нашого життя і смерті, в тому числі життя духовного і духовної смерті. Бо “руський мір” несе і тілесну і духовну смерть. Наша боротьба обов’язково увінчається нашою перемогою, бо наш народ показав, що цінує передовсім свободу, чесноти, праведність, демократичні закони, в яких людину поважають і поважають життя, і ладний померти за свободу, ніж перетворитись на ніщо, – зазначив владика Іоан.

blank

Після освячення кузов авто заповнився різними смаколиками, дитячими малюнками та патріотичними подарунками для бійців. Вже за пару днів все це опиниться на передовій.

blank