Черкаський окружний адміністративний суд визнав депутатство Юрія Ботнара повноважним, про це на свої сторінці у Фейсбук написала ВО “Свобода”.

“Суд ухвалив: заборонити Черкаській обласній раді перешкоджати депутатській діяльності Юрія Ботнара”, – йдеться в дописі.

Нагадаємо, що у вересні цього року за інформацією Черкаської обласної ради, “свободівець” достроково припинив повноваження депутата облради, оскільки обіймає посаду заступника міського голови.

Згідно із пунктом 4 частини першої статті 5 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, призначення людини на посаду не сумісне із депутатством.

“Його повноваження припиняються достроково без прийняття рішення відповідної ради у разі засвідченого офіційними документами обрання або призначення його на таку посаду, – зазначали в обласній раді. Тобто, по суті, ніяких додаткових дій для цього не потрібно.

Сам Юрій Ботнар називав такі дії перешкоджанням депутатській діяльності і тому подав до суду. Утім, на ухвалене рішення ще може бути подана апеляція.