Мешканці мікрорайону “Митниця” просять відремонтувати дитячий майданчик. Тетяна Когутницька сім років мешкає у будинку поряд із майданчиком, зверталася у Соснівський СУБ до повномасштабної війни. Зараз підприємство реорганізоване, тож ремонту мешканці не дочекалися, розповідає Суспільне.

Бабуся двох онуків Мілани та Влада — Тетяна Скороходова у хорошу погоду завжди виходять погуляти на вулицю. На майданчик поряд, як правило, не йдуть. Прямують до найближчого, за 20 хвилин від дому.

“Не влаштовує пісочниця, яку повинні чистити хоч інколи, вона повинна закриватися, щоб пісочку більше навезли, така вона більш напівпуста. Не влаштовують гірки, які небезпечні, і пруття, щоб воно було пофарбоване, затишно”, — розповіла Тетяна Скороходова.

Юлія Кунелик живе в будинку поряд. Сюди приходить погуляти з дитиною лише на декілька хвилин. Не зводить очей з дитини.

“Тут небезпечно, плитка обвалюється, дуже брудно, цей пісок, тут каміння. На яке діти падають, тут скло через яке вони пробивають ноги, і все що завгодно”, – сказала черкащанка Юлія Кунелик.

Черкащанка Тетяна Когутницька сім років мешкає у будинку поряд. Говорить, за цей час майданчик не ремонтували жодного разу.

“Я б знесла оті всі конструкції, які тут не потрібні, а поставила якийсь там замок для дітей, зараз такі гарні є, турнічки можна поставити”, – сказала черкащанка Тетяна Когутницька.

У 2018-му році, розповідає жінка, вони зверталися в Соснівський “СУБ”. Але суттєвих змін не помітили.

“Потім ми перестали звертатись, зрозуміло, що пандемія ну не до цього, війна теж не на часі”, – розповіла черкащанка.

За благоустрій території біля будинків 73, 75, 77 та 79 по Гагаріна у Черкасах відповідає управлінська компанія “Нова якість”, розповідає її майстер Ніна Сусло. Поточний ремонт робили, коли прийняли об’єкт, 2 роки тому. Такий планують і цього року.

“На 23 рік ми спланували можливість за наявності коштів на цьому будинку виконання поточного ремонту, заміни дерев’яних конструкцій, фарбування, завезення піску на дитмайданчик”, – розповіла майстер управлінської компанії Ніна Сусло.

Бетонні конструкції зносити не будуть: капітальний ремонт не прописаний в угоді щодо обслуговування цієї території. І рекомендує місцевим жителям шукати проєкти співфінансування.