Бюджетний “колапс”, про який так гучно заявляв мер Черкас Анатолій Бондаренко, скінчився у перший же день на роботі після відпустки начальника фіндепартаменту Черкаської міськради Наталії Джуган. Про це чиновниця написала на своїй сторінці у “Фейсбук”.

“Соціальні трансферти по державним допомогам матерям на суму понад 300 тис.грн та виплати на придбання житла для АТОвців на суму 2,3 млн проведені. Направлені листи усім розпорядникам щодо обов’язкового негайного проведення усих соцвиплат по трансфертах на підставі п.35 рішення міської ради про бюджет на 2018 рік, рішення виконкому і бюджетної комісії. Готуемо проект рішення про зміни до бюджету на виконком у законний спосіб. Там планую – корегування по нових трансфертам з держави, пропозиції від розпорядників збалансовані та секвестр по нереальним доходам. Серйозна розмова була з колективом. Заступник з питань бюджету написав заяву на звільнення за згодою сторін. На наступну заяву очікую. Прикро ,що так сталося”, – резюмувала Наталія Джуган.

Нагадаємо, вже кілька тижнів мер Черкас Анатолій Бондаренко та його соратники заявляють про фінансовий колапс у місті. Мовляв, нібито через судове призупинення бюджетних рішень скандальної “канівської сесії” було заблоковано всі бюджетні витрати, хоч, як повідомляють поінформовані джерела, не проводити проплати дав вказівку сам Бондаренко. У боротьбі з політичними опонентами він не погребував скористись становищем найбільш незахищених і верств міста: заблокував соціальні виплати, співфінансування ОСББ, купівлю житла для воїнів АТО. Втім, як виявилось, всі державні видатки можуть бути освоєні і повинні бути обов’язково профінансовані, незалежно від рішень вказаної пленарки.