Наймасштабніша бізнес-подія стартувала на Черкащині. У виробничих цехах автомобільного заводу «Богдан Моторс» розпочався Черкаський міжнародний інвестиційний форум.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Черкасах розпочався Черкаський міжнародний економічний форум – 2018

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко вважає, що форум стає доброю традицією не тільки в житті ділових кіл Черкащини, а й усієї України та закордонних партнерів.

– Наш форум – це майданчик для людей, які звикли діяти та генерувати, – сказав очільник області. – Головний меседж цьогорічного форуму: «Майстерно творимо майбутнє зараз. Майстерно творимо майбутнє зараз разом». Адже ми зможемо будувати успішне майбутнє лише тоді, коли об’єднаємо людей, які хочуть змінювати нашу державу на краще. Йти курсом, визначеним Президентом України та українцями. Я впевнений, що люди, які творять майбутнє, зібралися зараз тут – в одному із виробничих цехів автомобільного заводу «Богдан Моторс», який переповнений енергетикою незламності, трансформації та змін. І це символічно. Адже для того, щоби бізнес розвивався, потрібно ставати конкурентоздатними, ризикувати, модернізуватися і, можливо, розвернутися на 180 градусів, тобто перезавантажитися. І зараз саме час! Час робити бізнес, експортувати, інвестувати та розвиватися зараз!