Через необережність та нехтування правилами поведінки на залізничному транспорті щороку відбуваються випадки травмування громадян на залізничних об’єктах. Упродовж 4 місяців 2018 року на території Шевченківській дирекції залізничних перевезень допущено 3 випадки травмування громадян 2 випадки із смертельними наслідками. Повідомляють у Смілянській міській раді.

Останній випадок стався на станції імені Тараса Шевченка в добу 25.03.2018 з підлітком 2004 року народження. Обставини випадку встановлені – підліток хизуючись перед своїми друзями намагався на ходу поїзда перейти по вагонах на іншу сторону і не втримавшись впав і потрапив під рухомий склад. В результаті цієї пригоди підліток отримав травматичну ампутацію нижньої кінцівки.

Працівники залізниці закликають громадян не дозволяйте дітям ходити та гратись на коліях, поблизу залізниці. Не залишайте дітей без нагляду. Попереджайте їх про небезпеку! Безпека маленьких громадян цілком залежить від уважного та дбайливого до них ставлення з боку дорослих. Дотримуйтесь правил безпеки громадян на залізничному транспорті! Поясніть своїм дітям, що залізничні колії – не місце для розваг, що неуважність на залізниці може коштувати Вам життя.