Для перевезення по місту великогабаритного вантажу, а саме демонтованих квіткових павільйонів, необхідний спеціальний дозвіл поліції, якого ні представники підрядної організації, ні представники управління інспектування, не мають, тому наразі демонтаж споруд призупинено, пише “Про все”.

За словами представників поліції, такий дозвіл потрібно було взяти завчасно, втім цього не зробили. На  площу прибув старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції області Олексій Безуглий, котрий повідомив, що за несанкціоноване перевезення великогабаритного вантажу по місту відносно водія буде складено постанову за ст. 132-1 КУпАП. Згідно з якою за кожну ходку водій повинен буде сплатити штраф у розмірі 30-ти неоподатковуваних мінімумів.

До місця зберігання вантажівку з павільйонами буде супроводжувати патрульний автомобіль. За інформацією представників управління інспектування, павільйони будуть знаходитись на майданчику підрядної організації, з якою заключений договір на зберігання споруд, за адресою: вул. Сумгаїтська, 10. Коли власник тимчасових споруд надасть необхідні документи, які підтвердять його право на майно, то підрядна організація надасть йому можливість забрати свою власність.