Сьогодні на залізничному вокзалі ім..Т.Шевченка був переполох. Викликали рятувальників, швидку, поліцію, всі відповідні служби. Навіть приїхали сапери з собаками з Черкас. Людей попросили відійти якомога далі. Пише Сміла.UA.

З’ясувалося, що працівник залізниці – електрик – знайшов підозрілу сумку. Він подумав, що це вибухівка. Миттєво зреагували всі служби.
Але, на щастя, фахівці розібралися, що виклик був хибним – то були просто загублені речі. Факт замінування не підтверджено. Зараз на вокзалі спокійно і тихо.



КОМЕНТАРІ