Відновлення харчування дітей в ясельних групах просять черкасці. Відповідну петицію зареєстровано на офіційному сайті Черкаської міської ради.

“Прошу відновити харчування дітей в ясельних групах. Бо в такому вигляді, як зараз: дуже ранній сніданок вдома, який зазвичай закінчується в багатьох випадках харчовим насиллям або дитина іде голодною в садочок, перекус у вигляді фруктів, галетного печива, води – не відповідає рекомендаціям і принципам харчування дітей до 3 років.

Адже згідно Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 20.03.2008 N 149 Про затвердження Клінічного протоколу медичного догляду за здоровою дитиною віком до 3 років (Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров’я N 90 (v0090282-09) від 13.02.2009) п.3: Для дітей старше року рекомендоване число годувань складає не менше 5-ти разів на день – три основних та два додаткових прийоми.

І саме в цей період життя і розвитку дитини дуже важливо сформувати у дитини принципи здорового харчування, які в послідуючому будуть сприяти її здоровому розвитку та збереженню здоров’я.” – йде мова у петиції.