Тепло й дощі — грибний сезон цього року почався рано. Ще в першій половині року було зареєстровано три випадки отруєнь дикорослими грибами (у Звенигородці та в Калинівці Городищенського району). Якщо одна з потерпілих вживала мариновані опеньки, зібрані восени в сосновому лісі в Майданівці, то подружжя з Городищенського району скуштувало смажені гриби «зонтики», зібрані в Орловецькому лісі. Після надання невідкладної медичної допомоги хворі виписані у задовільному стані, пише “Черкаський Край”.

Лікарі зауважують, що і їстівними грибами можна отруїтися, якщо вони росли вздовж траси чи на забруднених територіях поблизу промислових підприємств, а то й у лісі в місцях, куди люди викидають небезпечне сміття. Гриби накопичують свинець, ртуть, кадмій та інші важкі метали. І ви не знаєте, де зібрані гриби, які купуєте на ринку. Принаймні, поцікавтесь, чи є лабораторний висновок на продукцію.

Небезпечними стають гриби, які неправильно зберігали чи готували. Так,  при варінні варто кілька разів зливати відвар. Не годяться для їжі старі, перезрілі гриби.

Не можна їсти грибів, які ростуть неподалік блідої поганки: її отруйні спори вітер розносить у радіусі до трьох метрів.

Якщо отруїлись, навіть, вам здається, легко, негайно викликайте швидку допомогу. А поки на неї очікуєте, очистіть шлунок. Для цього випийте якомога більше кип`яченої води з содою (1 ч. л. на 0,5 л води) або слабко-рожевого розчину марганцівки. Цю процедуру треба повторити кілька разів. Очистіть кишковик: поставте клізму (можна з розчиненим у воді сорбентом). Промивайте нею кишечник до тих пір, поки не буде виходити просто чиста вода. Випийте проносне і ляжте в ліжко, до ніг покладіть грілку, щоб не морозило.

І про всяк випадок зауважимо: алкоголь сприяє всмоктуванню організмом отруйних речовин!

Не викидайте залишки грибів — віддайте їх лікарям для лабораторного дослідження, адже у кожного гриба своя протиотрута.
Знайте, що при отруєнні блідою поганкою на першій стадії симптоми отруєння відсутні. Через одну-дві доби, після ураження слизової оболонки тонкого кишковика, починаються гострі болі в черевній порожнині, блювання, діарея, а далі настає «період мнимого благополуччя», з’являються ознаки покращення стану хворого. Потерпілий почувається добре. Та раптом на останньому етапі отруєння блідою поганкою з’являється ниркова і печінкова недостатність…