Комітети самоорганізації населення міста Черкаси та дільничні інспектори поліції долучились до реалізації проекту «Безпечна громада – спільна відповідальність», який впроваджує в нашому місті Черкаська благодійна організація «Від серця до серця» за підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) Проекту підтримки підготовки поліцейських (РТАР), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг ЛТД» за фінансової підтримки уряду Канади.

Метою проекту є посилення рівня довіри населення до патрульної та дільничної поліції, підвищення поінформованості жителів міста Черкаси про роль, права та обов’язки поліції, налагодження прямої співпраці між комітетами самоорганізації населення та дільничними інспекторами шляхом проведення спільних інформаційних заходів та навчання.

Проект триватиме з початку червня до кінця жовтня. У його рамках для представників КСН та дільничних інспекторів будуть проведені тренінги, заплановано 19 інформаційно-просвітницьких заходів у різних мікрорайонах міста та проведення опитування серед громадян.

8 червня відбулась перша робоча зустріч, де учасники ознайомили з проектом, обговорили проблемні моменти, що можуть виникнути в процесі реалізації та отримали перше завдання. Тож запрошуємо мешканців міста долучитись до загальноміського опитування та дати свою оцінку роботі поліції.