Жителі Золотоноші обговорюють у соцмережі появу сміттєвих баків на проїжджій частині центральних вулиць міста і обурюються таким нововеденням від ЖКГ.

Про це повідомляє сайт “vikka.ua“.

“А хто буде винним, якщо, не дай Боже, водій не встигне відреагувати на дитину, що переходить дорогу “з-під контейнера”?” – дописує містянин Ігор Черніков.

Також чоловік цікавиться, як би відреагувала поліція, якби на цьому місці, під знаком, був припаркований автомобіль.

Інший житель міста Святослав Харченко пропонує висунути штраф за створення аварійної ситуації на дорозі: “Чи це так ями в нас латають?” – каже чоловік.

Міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський  розповів, що сміттєві контейнери тимчасово перебували на проїжджій частині у вечірню пору, щоб техніка мала змогу прибрати біля бордюрів сміття після зими.

“Ми отримали нову техніку, яка зимою буде чистити дороги, а влітку вимивати біля бордюрів. На центральних вулицях, Шевченка та Черкаській, проходить тракторець, підчищає біля бордюрів, а потім загружає в ці баки сміття”, – каже мер.

Зранку цих контейнерів уже немає і міський голова не розуміє, хто може не помітити їх увечері, якщо вулиці добре освітлені.