У Черкасах відбувся фестиваль “Барвисті віночки”, пише “ВІККА”. Це свято краси, емоцій та творчості вже ввосьме збирає талановитих діток, молодь та їхніх батьків, аби продемонструвати неймовірні віночки.

У програмі заходу також – малюнки на асфальті, показ модної колекції, аквагрим, конкурси, розваги і обов’язково чудовий настрій. Мікрорайон “Богданівський” заради організації такого фестивалю об’єднав творчих представників Багатопрофільного молодіжного центру, найяскравішими серед яких є керівники творчих студій Леся Побиванець та Галина Тимошенко.

blank

“Цього року на фестивалі учасники продемонстрували таке різнобарв’я краси, якого я досі не бачила. “Барвисті віночки” просто вразили ексклюзивними, неймовірними і непередбачуваними образами, – ділиться враженнями голова КСН “Богданівський” Оксана Мелікова. – Я отримала океан емоцій, позитиву, творчого натхнення і просто розгубилася від цієї краси. Лишалося лише милуватися сузір’ям творчих проявів, насолоджуватися атмосферою свята, під час якого юні черкаські красуні проявляли себе, та купатися у морі любові, яким мами і бабусі огортають своїх діток, аби зробити їхні образи найкращими”.

blank

На фестивалі можна було зустріти неповторний віночок із пахощами живих квітів, найфантазійніший віночок із кульок, справжню Царівну, неймовірний віночок із зелених колосочків та багато-багато інших. Володарки найкреативніших образів отримали відзнаки та подарунки за свої творчі ідеї.

blank