В Україні запустили новий флешмоб “Зроби фото з хусткою” приурочений до Всесвітнього Дня української хустки, що відзначатиметься 7 грудня. Черкащанки вже продемонстрували свої фото у колоритних українських хустках.

Тисячі українок фотографуються у яскравих хустках і долучаються до акції в мережі, публікуючи світлини з хештегом #УкраїнськаХустка. Набирає обертів флешмоб і на Черкащині. Перші фото вже майоріють у стрічках соцмереж, пише сайт zmi.ck.ua.

“Ніколи не думала, що мені буде личити українська хустка. Таки наші предки знали якусь магію, де правильно зав‘язана хустка додавала краси і шарму її власниці”,- написала психолог Інна Лук’янець.

Свої фото опублікувала і викладачка ЧНУ ім. Б. Хмельницького Ганна Клименко-Синьоок.

Хусткою українка закривала волосся на голові, але у неї завжди було відкрите обличчя. Це свідчить про велике волелюбство українок. Хустка як невід’ємний елемент одягу підкреслює його буденність чи святковість, інформує про родинний, матеріальний статус. Відроджуємо, поважаємо, пропагуємо наші українські традиції – це генетичні скарби нашого народу. Традиції – це наше минуле і майбутнє. Бережімо їх і поважаймо.