Листа від тітки, вивезеної нацистами до Німеччини на примусові роботи, отримала жителька села Суботів. Йому понад сімдесят років. Як розповіла екскурсоводка національного історико-культурного заповідника “Чигирин” Оксана Мінська, свого часу до адресатів ці листи не потрапили, а зберігалися в архіві. Скільки листів знайшли адресатів, розповідає Суспільне телебачення.