Подробиці участі черкащан в іграх національної збірної з баскетболу. Чим запам’яталися вихованці черкаського баскетболу? Черговий рекорд Святослава Михайлюка. Усі подробиці тут.

Черкащани виводять збірну України до наступного раунду світової першості

У перші дні липня найкращі представники українського баскетболу вирушили до розташування національної збірної. Наша команда мала провести два складні матчі в рамках відбіркової кваліфікації на світову першість 2023. У квартеті з Україною виступали титуловані іспанці, грузини та загадкова збірна Північної Македонії. У складі збірної опинилися гравці, які є вихованцями знаменитої школи у Черкасах.

Аналітики букмекерських компаній спочатку вважали, що наша команда мала хороші шанси пройти в наступний етап змагання. Любителі азартних розваг, напевно, скористалися можливістю зробити ставку на цей можливий результат і отримати солідний куш. Для цього достатньо було знайти високий коефіцієнт та укласти парі з БК. На допомогу бетторам приходить популярний інформаційний інтернет-портал «Мета».

Дружня команда експертів інтернет-проекту регулярно досліджує діяльність букмекерських компаній та оформляє свої висновки у вигляді оглядів. В них фахівці відображають навіть найнезначніші моменти, щоб полегшити каперам життя. Наприклад, нещодавно вони вивчили, як відбувається реєстрація в 1хбет. Огляд можна знайти на сторінці https://meta.ua/bookmakers/1xbet/registratsiia/.

Михайлюк вирішує

Основне навантаження у національній збірній випадає на гравця НБА Святослава Михайлюка. Він є лідером збірної та основою для численних комбінацій. Тренерський штаб грамотно використовує вміння баскетболіста відкритися з-під заслону та точно кинути по кільцю. У протистоянні з Північною Македонією саме Свят виявився найкращим у команді:

  • 24 очки.
  • 3 результативні передачі.
  • 1 перехоплення.

Черкащанину допомогли земляки – Іван Ткаченко записав до активу 6 очок, а фізично міцний Дмитро Скапінцев додав у скарбничку команди 6 підбирань. Загальні зусилля українців нагородили перемогою з рахунком 73:68. Важливі очки допомогли нашій національній збірній вирішити поставлене завдання та вийти у наступне коло змагань.

Окремо відзначимо досягнення Михайлюка. 24 набрані очки є особистим рекордом баскетболіста у рамках виступу у збірній України. Наразі Святослав повертається до НБА, де незабаром розпочне разом зі своєю командою підготовку до сезону.