Фонд державного майна України реалізував на аукціоні Полтавський комбінат хлібопродуктів. ТОВ «Лім Сервіс Груп», яке перемогло на аукціоні, сплатило за КХП 37,2 млн грн (з урахуванням ПДВ). Про це пише ВІККА.

Компанія «Лім Сервіс Груп» була єдиним учасником торгів. Стартова ціна об’єкту становила 24 млн грн.

Згідно з даними YouControl, це ТОВ  «Лім Сервіс Груп» засноване у вересні 2021 року. Власником і директором ТОВ є Назарій Тараненко, мешканець міста Черкаси. Він зареєстрований в будинку по вулиці Олени Теліги. Юридична адреса компанія – м. Київ, вул. Максима Берлінського, 9. Статутний капітал – 2,2 млн грн.

Діяльність підприємства не пов’язана із сільським господарством чи переробкою зерна. Основний КВЕД – діяльність у сфері права.

Основна діяльність Полтавського КХП – виробництво продуктів борошномельно-круп’яної промисловості. До складу активу входять 168 об’єктів нерухомості (адміністративні будівлі, склади для зберігання готової продукції, будівля залізничного прийому, млин, котельні тощо) загальною площею 74 974,8 м².

Площа всіх земельних ділянок ЄМК ДП становить 28,3108 га (5 земельних ділянок на праві постійного користування, дві з них у Полтаві, інші — в області). Також на балансі підприємства обліковуються 22 одиниці транспортних засобів (автомобілі, тепловози, причепи і трактори) та 1 643 одиниці обладнання.

Середньооблікова чисельність працівників станом на 31.03.2023 складала 70 осіб.

Обсяг реалізації продукції (робіт, послуг) за період 2020 р. – І квартал 2023 р. становив 13 538,7 тис. грн.

Як відзначалося на сайті Фонда держмайна при оголошенні аукціону, Полтавський комбінат хлібопродуктів збитковий, адже станом на 31 березня п.р. мав прострочену кредиторську заборгованість у розмірі 128,9 млн грн (зокрема, заборгованість із виплати заробітної плати) та поточну кредиторську заборгованість — 2,1 млн грн.