Черкащина “відзначить” День Соборності російською попсою та “Євгенієм Онєгіним” російською мовою. Такі великі і пістряві афіші можна побачити на приміщенні Черкаської обласної філармонії.

Так, вечір шоу-групи “LAMBADA” відбудеться якраз напередодні патріотичного державного свята – 21 січня. В програмі – відомі хіти радянський часів. А вже 25 січня – відбудеться концерт Миколи Гнатюка, що також відомий російськомовним репертуаром. А 30 січня – як заключний акорд мистецьких заходів області в цьому місяці – російськомовна постановка за твором російського класика Олександра Пушкіна “Євгеній Онєгін”.

blank

Чи будуть якісь урочистості, присвячені українській соборності, безпосередньо 22 січня – в афіші обласного закладу не вказано.

blank

Нагадаємо, кілька років тому в обласному центрі вибухнув гучний скандал, коли концерт російського шансону було заплановано якраз на День Соборності. Однак тоді після розголосу його перенесли. З того часу подібні концерти організатори, вочевидь, “побоюються” планувати на 22 січня, однак якась непереборна сила, схоже, все одно примушує підтягувати їх саме під цю дату.