blankЯк повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Сергій Гришко, платниками Черкаської області за січень-травень  2022 року до бюджетів усіх рівнів сплачено майже  6,9 млрд грн податків, зборів та платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року до бюджетів спрямовано на 594 млн грн, або на 9,5 відс. більше податків, зборів та платежів.

До державного бюджету України сплачено майже 3 млрд грн, що на 95,3 млн грн,  або на 3,4  відс. більше податків, зборів та платежів порівняно з показником за відповідний період минулого року.

Місцеві бюджети Черкаської області отримали 3,9 млрд грн, що на 499,1 млн грн, або на 14,5 відс. більше податків, зборів та платежів порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Також перераховані і спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат майже 3,3 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з показником за відповідний період 2021 року внеску перераховано на 723,7 млн грн, або на 28 відс. більше порівняно з показником за відповідний період минулого року.

Сергій Гришко висловив подяку всім платникам податків за вклад в перемогу України та активну громадянську позицію!