Купуючи воду бутильовану, або із автоцистерн у літній період, фахівці водоканалу радять зважати на те, що саме в спекотні дні умови для розвитку у воді різних мікроорганізмів найсприятливіші. Навіть з однієї бактерії за високої температури протягом кількох годин може розмножитися велетенська колонія.

Не менш важливим є й технологічний процес підготовки питної води. Тому купувати життєдайну вологу слід тільки у надійного та перевіреного постачальника, який гарантує дотримання технології процесу від розливу до реалізації.

КП «Черкасиводоканал вже не перший рік пропонує своїм споживачам альтернативне нецентралізоване водопостачання, а саме – артезіанську доочищену питну воду, попит на яку щомісяця зростає. Підприємство гарантує виконання усіх технологічних вимог на всіх стадіях водопідготовки.

 Загалом шлях води починається зі свердловин Соснового бору глибиною понад 60 метрів, після чого її очищають від заліза та сірководню без використання хімічних реагентів та дезінфікують за допомогою ультрафіолету, тож на виході клієнт отримує абсолютно безпечну та комфортну для людського організму воду.

Варто зазначити, що кожна партія перевіряється атестованою лабораторією підприємства за хімічними та біологічними показниками, що гарантує її якості.

 Реалізується артезіанська доочищена питна вода за адресою Гетьмана Сагайдачного, 12 (в магазині «Криниця» і в автоматах розливу води) та у мобільних точках продажу з автомобілів КП “Черкасиводоканал”  біля житлових будинків. Ознайомитися з графіком можна тут.

 Крім того, враховуючи збільшення попиту на доочищену артезіанську питну воду серед населення міста, комунальне підприємство «Черкасиводоканал» запустило нову пропозицію – адресну доставку питної доочищеної води у тарі споживача юридичним особам. Замовити нову послугу можна за тел. 37-71-63.

  Бережіть своє здоров’я – вживайте тільки якісну питну воду та тільки з чистої тари.