7 червня КП “Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги” (Черкаська обл.) отримала потужний генератор. Це стало можливим завдяки спільній роботі трьох партнерів: компанії AGCO Ukraine, що надала генератор, компанії Агробудівельний альянс “Астра” та Благодійному фонду «МХП – Громаді», який забезпечив логістику та оформлення всієї необхідної документації уже на території України.

«Ми співпрацюємо з корпорацією AGCO та є їхніми дилерами уже 20 років. І ми раді взяти участь у такому важливому проєкті як AGCO_Support_Ukraine. Вдячні партнерам з AGCO та Фонду «МХП – Громаді» за спільну роботу», – поділився генеральний директор АБА “Астра” Ігор Губарєв.

Генератор має потужність 120 кВт і здатен забезпечувати безперебійну подачу електроенергії до медзакладу тривалий час. Це допоможе рятувати людські життя, коли центральні системи електропостачання через атаки ворога будуть виведені з ладу.

blank

За словами, Антона Костирка, керівника департаменту маркетингу ТОВ AGCO Україна, це вже десятий генератор наданий товариством для підтримки енегрозабезпечення важливих соціальних закладів.

«Коли почалися в країні блекаути, ми звернулися до наших європейських партнерів за допомогою. Далі – співпраця з фондом «МХП – Громаді», перевірена багатьма роками. Дізнавшись про потребу черкаської лікарні ми подали заявку, знайшли і привезли генератор. Для нас мова йде не про гроші, не про вартість генератора. Адже кожне життя, яке може бути врятовано завдяки проєктам з енергонезалежності, вартує більше, ніж будь-який генератор», – наголосив Костирко.

«Наш Фонд неодноразово закуповував чи долучався до співфінансування генераторів у лікарнях, освітніх чи дошкільних закладах. Адже маючи досвід попередньої осені та зими, ми повинні посилювати нашу енергонезалежність. Бо поки наш ворог намагається забирати життя, ми будемо допомагати його рятувати», – наголосила Тетяна Волочай, директорка Благодійного фонду «МХП – Громаді».

Жінка переконана, що нині ми маємо взірцевий проєкт партнерства між громадою, бізнесом і владою.

«Вкотре ми бачимо, що українці активні, ми об’єднуємся заради вирішення важливих потреб. Тому ми не зупиняємось і продовжуємо допомагати», – зазначила Тетяна Волочай.

Головний лікар “Третьої Черкаської міської лікарні швидкої медичної допомоги” Олександр Федорук розповів, що завдяки придбаному генератору вся лікарня вже буде енергонезалежною під час надзвичайних ситуацій.

«Окрім нового генератора в нас є й інші потужності і тепер будуть окремо підключені до різних генераторів різні корпуси, опараційні, киснева станція, харчоблок, пральня, тощо. Фактично завдяки допомозі благодійників в нас тепер під час надзвичайних ситуацій до електропостачання будуть підключені всі важливі інфраструктурні об’єкти лікарні». – повідомив Федорук та зазначив, що на виконання всіх робіт буде достатньо кількох тижнів.

На зустрічі були присутні представники Черкаської ОДА, Черкаської міської ради, компаній AGCO Urkaine, АБА “Астра” та Благодійного фонду «МХП – Громаді».

Учасники зустрічі були одностайні: тільки об’єднуючи зусилля ми можемо зробити більше. Адже у важкі часи ми всі маємо допомагати один одному, підтримувати та робити все можливе, щоб наближати Перемогу та мир для України!

***

AGCO — один зі світових лідерів у розробці, виробництві та розповсюдженні сільськогосподарських рішень. Техніка від AGCO продається понад 3100 незалежними дилерами та дистриб’юторами, більш ніж у 140 країнах світу. Зараз в Україні техніка AGCO представлена брендами Fendt, Valtra та Massey Ferguson. За роки роботи на українському ринку техніка цих брендів отримала високу репутацію, як продуктивні та надійні помічники аграріям.

Компанія «Агробудівельний альянс «Астра» є одним з найбільших постачальників і сервісних операторів сільськогосподарської техніки в Україні. Основні напрямки діяльності компанії — це продаж нової та вживаної сільгосптехніки техніки; гарантійний сервіс та продаж запасних частин. Компанія «Астра» вже 25 років працює на аграрному ринку України та забезпечує сільгоспвиробників якісною сільгосптехнікою, інноваційними агротехнологіями та незмінно високим рівнем сервісу.

“МХП-Громаді” – український благодійний фонд, який почав свою діяльність 2015 року. Його головна місія – комплексний розвиток громад. Географія діяльності налічує 12 областей України: понад 700 містечок і сіл. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Фонд системно підтримує людей, які перебувають у регіонах бойових дій, українських захисників та рятувальників, громади, лікарні та пологові будинки, благодійні установи, які дбають про дітей-сиріт та літніх людей, а також людей, які через війну залишилися без дому та засобів для існування.