Олена Вакуленко поліцейська Головного управління Національної поліції в Черкаській області, інспектор відділу професійного навчання Управління кадрового забезпечення стала переможницею бігового турніру, який тривав з 25 липня до 9 серпня за “зачиненими дверима” через COVID-19. Дівчина виконала 10 сегментів Strava подолавши від 500 м до 8,06 кілометрів за 2 тижні часу.

Про себе каже: “Головною моєю метою – є виступ на чемпіонаті України в місті Луцьк, але через ситуацію з коронавірусом його перенесли, тому вирішила не гаяти часу і взяла участь в Bolt Run Cherkasy 2020”.

Олена працює в поліції з 2017 року. Службу поєднує з професійним заняттям спорту. Вона є членом збірної Черкаської області з легкої атлетики та кандидатом у майстри спорту.

Учора на “Центральному стадіоні” відбулося нагородження усіх призерів та фінішерів.

Черкаська поліцейська виборола перше місце у біговому турніріОлена Вакуленко поліцейська Головного управління Національної поліції в Черкаській області, інспектор відділу професійного навчання Управління кадрового забезпечення стала переможницею бігового турніру, який тривав з 25 липня до 9 серпня за “зачиненими дверима” через COVID-19. Дівчина виконала 10 сегментів Strava подолавши від 500 м до 8,06 кілометрів за 2 тижні часу. Про себе каже: “Головною моєю метою – є виступ на чемпіонаті України в місті Луцьк, але через ситуацію з коронавірусом його перенесли, тому вирішила не гаяти часу і взяла участь в Bolt Run Cherkasy 2020”. Олена працює в поліції з 2017 року. Службу поєднує з професійним заняттям спорту. Вона є членом збірної Черкаської області з легкої атлетики та кандидатом у майстри спорту.Учора на “Центральному стадіоні” відбулося нагородження усіх призерів та фінішерів. 🏆Вітаємо нашу колегу з перемогою та бажаємо подальших успіхів у роботі й спортивних досягненнях 💪#поліція #черкаси #поліціяіспорт

Geplaatst door Поліція Черкаської області op Woensdag 12 augustus 2020