На ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» започаткували заохочувальну Програму для споживачів, які систематично й своєчасно сплачують за отримані послуги і не мають заборгованості за гарячу воду та постачання теплової енергії. Інформує пресслужба підприємсьва.

У Центрі обслуговування споживачів Черкаської ТЕЦ, за підсумками 2023 року, рандомно визначили 3 особові рахунки, власникам яких, у межах зазначеної Програми, вручили заохочувальні подарунки та солодощі

Отже, з-поміж споживачів-щасливчиків цього разу:

▪ Наталія Ангел;

▪ Анатолій Курінний;

▪ Ольга Галицька.

«Ми вдячні кожному нашому споживачу, які сьогодні в цих непростих умовах, знаходять фінансові та технічні можливості для здійснення оплати за отримані послуги. Колектив станції нині, в опалювальний період, працює цілодобово, щоб виконати свої обов’язки перед нашими споживачами. Втім, для безперервного постачання послуг підприємство потребує ресурсів, а це придбання матеріалів, проведення ремонтних та аварійних робіт, закупівля необхідного палива. Тому, сьогодні кожна ваша оплата за спожиті послуги є великою допомогою та значною підтримкою для нашого підприємства. Це також і сплачені нами податки, а значить – кошти на ЗСУ та соціальні виплати», – подякувавши споживачам, зазначив голова правління ПРАТ «Черкаське хімволокно» Віктор Олексенко.