На кафедрі електротехнічних систем Черкаського державного технологічного університету до проведення практичного заняття, в рамках дисципліни вільного вибору «Основи безпечної експлуатації електроустановок споживачів», залучили фахівця з ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно». Про це інформує пресслужба підприємства.

Так, заняття для студенів третього курсу провів Владислав Власенко, електромонтер з ремонту апаратури, релейного захисту й автоматики електричної лабораторії ТЕЦ. До того ж, Владислав Миколайович також випускник цієї кафедри 2012 року.

Під час навчального процесу студенти ознайомились із сучасним обладнанням для проведення електротехнічних вимірів, методами вимірювань опору заземлювальних пристроїв, петлі фаза-нуль, перехідних опорів та освоїли навички складання протоколів електротехнічних вимірів.

Таке практичне заняття стало можливим за сприяння директора Черкаської ТЕЦ Сергія Куриленка у межах договору про співпрацю між Черкаським державним технологічним університетом та ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно».

«На теплоелектроцентралі завжди є потреба у фахівцях електротехнічного профілю. Тож ми з радістю допомагаємо навчальному закладу під час підготовки студентів, адже готуємо кадри для себе. Оскільки значна кількість студентів-випускників після навчання в цьому університеті працевлаштовуються в установи та організації міста й області”, – зауважує директор ТЕЦ Сергій Куриленко.