Міністерство охорони здоров’я спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та магазином гаджетів та аксесуарів «Цитрус» оголосили Національний конкурс «Вакциновані й відкриті» (#Вакцинованівідкриті). Школи можуть виграти цінні подарунки, якщо принаймні 80% їхнього колективу повністю вакциновані від COVID-19.

Колектив Черкаської ЗОШ№ 26 ім. І.Ф. Момота (School 26. Cherkassy) вже став учасником конкурсу. «Завдяки вакцинації колектив школи має можливість стабільно працювати в умовах карантину, надаючи якісні освітні послуги, зберігаючи при цьому своє життя і здоров’я, здоров’я своїх близьких та учнів. Мріємо виграти призи та закликаємо колективи всіх навчальних закладів здійснити вакцинацію й приєднатися до конкурсу!», – наголошують на офіційному сайті навчального закладу.

Нагадуємо, що навчальні заклади мають змогу виграти: 3 суперпризи – набори з 10 комп’ютерів, 10 гарнітур та 10 роутерів для кожної школи-переможниці; 15 мініпризів – набори з 10 гарнітур і роутера для кожної школи-переможниці.