За процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури двом керівникам суб’єктів господарювання повідомлено про підозру за фактом умисного ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах, службового підроблення та використання підроблених документів (ч. 3 ст. 212, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366, ч. 4 ст. 358 КК України). Про це повідомляє прес-служба Черкаської обласної  прокуратури.

За версією слідства, керівник одного з товариств м. Черкаси із використанням пов’язаного суб’єкта господарської діяльності, директор якого виступив пособником у формуванні схемного податкового кредиту з податку на додану вартість, шляхом безпідставного відображення у звітності фактично не проведених фінансово-господарських операцій, ухилився від сплати ПДВ за період з грудня 2017 року до липня 2018 року в сумі 6 млн 803 тис. грн.

Нагадаємо, що відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.