Філії ДП “Ліси України” є найбільшими постачальниками дров не промислового використання для населення. Про це інформує пресслужба Центрального лісового офісу.


З початку року філіями Центрального лісового офісу Черкаської області реалізовано понад 140 тис. кбм деревини дровʼяної, з яких майже 108 тис. кбм населенню.

Обʼєм реалізованої деревини дровʼяної трохи перевищує минулорічні показники. За цей же період минулого року філіями Черкаської області було реалізовано понад 130 тис. кбм деревини дровʼяної, з них населенню – 105,2 тис. кбм.

Наразі філії Черкаської області є одними з лідерів по обʼємах продажу дров населенню. Про це зазначив у публікації В.о. генерального директора ДП “Ліси України” Юрій Болоховець.

Все більше господарів переходять на утоплення осель дровами, адже це екологічно і дешевше. Також вплинула попередня тяжка зима, яка показала, що важливо бути готовими до будь-чого. Люди, які отоплювали свої домівки дровами, пережили складні часи відключення світла з теплом.

Хоча вже зараз громадяни почали активніше купувати дрова, ажіотаж очікуємо осінню, перед самим початком опалювального сезону.

Цьогоріч лісівники запустили проєкт “Купуй дрова влітку” в рамках якого закликають громадян подумати про комфорт і тепло уже зараз. Купуючи дрова влітку є час щоб порубати і просушити дрова, адже всім відомо, що сухі дрова виділяють більше тепла і краще горять.

До того ж зараз у лісництвах відсутні черги, та створений запас дров, що значно пришвидшує сам процес купівлі.
Всю інформацію про умови та контакти для купівлі дров мож