blankАнатолій Бондаренко заявив, що “опзж” ніколи не грала ключову роль у Черкаській міській раді. А депутати фракції нібито навіть не знають Медведчука.

Про це міський голова розповів в інтерв’ю “18000”.

За словами Бондаренка, “опзж” до міської ради Черкас потрапила нібито випадково, а їхнє “гоніння” зараз у нашому місті не співвідноситься із одночасною наявністю представників цієї фракції у Верховній Раді.

– Фракція “опзж” у Верховній Раді спокійно сидить. А тут всі бігають, шукають наших нещасних опзжистів, які по франшизі, Медведчука в очі ніколи не бачили. Один із братків купив франшизу і вони випадково потрапили в міську раду. Ми ж не сьогоднішні. З них такі колаборанти, як з мене космонавт, – говорить Бондаренко.

Крім цього, він додав, що “опзж” ніколи не грала ключову роль у міській раді.

– Вони не були ні при владі, ні при опозиції. Я вважаю, що всі депутати з “опзж” мають скласти мандати. Незалежно від того, ти гарний хлопець чи гарна дівчина, ти був у “опзж”. Складай мандат, – додав міський голова.

Водночас Бондаренко не розуміє, чому відповідні органи не займаються рештою колаборантів-бізнесменів у Черкасах.

– Ми ж усі знаємо, що магазин електротехніки в центрі міста належить дружині Олійника. Завод “Техноніколь” – власник блогер, який поливає брудом Україну з-за кордону, ми це теж знаємо. А чому ж ми не діємо? Чи треба, щоб ці колаборанти і їхні прихильники, які чекали “руський мір”, дочекалися того, що сталося в інших містах, – заявив Бондаренко. – Я відповідним органам усе це розказував на робочій зустрічі. Результатів не бачив.