Замість паперового листування – електронне, навзаєм візитам – чати з внуками у “Скайпі”. Так уже сьогодні спілкуються мешканці Звенигородського будинку-інтернату для престарілих та людей із інвалідністю. Понад три сотні сивочолих за кілька тижнів пересіли за комп’ютери та планшети. Усе – у межах тамтешнього університету третьої молодості. Про інтернет-першопрохідців поза часом у сюжеті телеканалу “Вікка”.
Черкаські пенсіонери-інтернатівці підкорюють комп’ютерні технології
19.09.2019 | 19:05


КОМЕНТАРІ