27 серпня поліцейські долучились до пам’ятного забігу в честь полеглих воїнів. Захід об’єднав поліцейських, рятувальників, військових, родини загиблих Героїв та небайдужих мешканців. Інформують у пресслужбі поліції області.

Основним завданням забігу є формування щорічної традиції вшанування пам’яті загиблих воїнів та формування національно-патріотичної свідомості громадян України. Забіг дає можливість пробігти за тих, хто загинув захищаючи нас від ворога, подякувати близьким наших Героїв, об’єднанням ветеранів та діючим військовослужбовцям, службовцям сектору безпеки та оборони України, волонтерам.

Забіг відбувся у вікових групах та в категоріях – чоловіки, жінки: 12-14 років, 15-17 років, 18-39 років та 40+. Кожен учасник отримав номер з прізвищем Героя, чи мав можливість власноруч вписати свого Героя, який загинув захищаючи незалежність України.

Учасники спортивного заходу пробігли дистанцію – 2 кілометри.

Спортивний, пам’ятний захід “Шаную воїнів, біжу за Героїв України” відбувся у дружній атмосфері: без змагань, а тільки за підтримки один одного.